preloaderlogo

İnşaat Hizmetleri

2004 yılından itibaren inşaat sektöründe hizmet vermekteyiz. Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat personelimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.
 

Konut, villa ve gayrimenkul geliştirme alanında tecrübe ve birikime sahip olan Uzuzun Grup Yapı San. Tic. A.Ş. kaliteli hizmet anlayışı içerisinde, insan yaşamına duyarlı kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle anahtar teslim inşaat hizmetleri vermektedir.
 

Firmamız betonarme, ağır ve hafif çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir.
 

A'dan Z'ye tüm yapıları anahtar teslim taahhüt eder. Mühendis ve işletme kökenli firmamız inşaat projelendirme, yönetimi, yapım, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde başarılı hizmet sunmaktadır.