preloaderlogo

Taahhüt Hizmetleri

Taahhüt hizmetleri olarak, inşaat yapmak üzere arsa almak, inşaatları tamamlayıp satmak, arsa sahibi olan gerçek ve tüzel kişilerle anlaşmalar yapıp inşaatları yapıp zamanında teslim etmek. Yer sahipleriyle mülk(kat) karşılığı inşaatlar yapmak, şirketin çalışma konusu içinde kalan ihale ve taahhüt proje işlerine katılmak, teminatlar yatırıp bu işleri almak ve sonuçlandırmak.

Gerek kamuda gerekse özel sektörde yüklenici olduğu taahhüt işlerinde kalite ve iş güvenliği standartları çerçevesinde, uzman teknik personeli ve saha ekipleriyle profesyonel anlayışta hizmet vermektedir.

- Kamu
- Özel Sektör

Geniş bir yelpazesi bulunan inşaat sektöründe faaliyet veren firmamız kaliteli malzeme ve deneyimli ekip ile sorunsuz çözüm üretip modern dünyanın geleceğine katkı sağlamaktadır. Bu güne kadar sektöre hizmet vermiş olan firmamız kabuğunu kırarak daha büyük sorumlulukları üzerine almayı hedefleyip modern dünyanın geleceğine umutla bakmaktadır. Belirlediğimiz hedeflere ulaşmak arzumuzdan ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.